První škola na shuffle v České Republice

Jsme první shuffle taneční školou v České republice a jedničkou chceme zůstat.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás největší motivací a je naší prioritou, aby na kurzu vždy učil lektor či lektorka, který/á shufflem nejen žije, ale i jej tancuje dostatečně dlouho na to, aby věděl přesně co a jak. Naši zkušení lektoři ti pomohou naučit se první pohyby a následně se více a více zdokonalovat v tomto tanečním stylu.

Máme kurzy nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé a našimi kurzy prošlo více než 2000 spokojených tanečníků. Našim hlavním cílem také od začátku je, aby lidé, kteří chodí na kurzy, utvořili velkou skvělou taneční komunitu a navazovali nová přátelství, chodili se společně bavit.

Kurzy pořádáme v pěti městech ČR

Praha

Plzeň

Ostrava

České Budějovice

Náš tým

Nově pořádáme workshopy

Objednejte si u nás workshop a poskytneme Vám skrze naše nejlepší instruktory neotřelý a skvělý zážitek 🙂

Co o nás říkají zákaznící?

Klára

Shufflekalafabatela mohu na 100 % doporučit všem, kteří chtějí se shufflem začít. Zaregistrovala jsem se před 2 roky a i přestože jsem neuměla ani základní krok, vše jsem se tu naučila. Zároveň jsem poznala skvělou partu lidí, s kterými po lekcích zajdeme na pivko a poznáme se i mimo stěny tanečního sálu.

Maty, Dan a ostatní lektoři jsou pro shuffle zapálení a pro školu udělají první poslední – proto neváhejte a začněte se shufflem právě pod jejich křídly! 💫

Justina

Tahle škola, mi otevřela nejen dveře k shufflu, který jsem do té doby jen s úžasem sledovala na instagramu a tak moc jsem si přála, taky takhle tančit 🙏🏾 ale také mi dala partu těch nejskvělejších lidi se srdcem na právem místě, stejnym humorem a zapalením, proste druhou rodinu ♥️ jsem vděčná, že můžu byt součástí něčeho tak úžasného 🫶🏽

Isabela

Chodím sem už 5 let a jsem neskutečně vděčná, že jsem s tím nepřestala! Sice jsem měla párkrát několika měsíční pauzy, ale kluci mě vždy rádi přivítali zpět.♥️ Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí a ten, kdo furt váhá, zda začít, tak dělá chybu, že to ještě neudělal!

Andrea

Pokud se chce člověk naučit shuffle na obstojné úrovni za pár týdnu pod vedením špičkových lektorů, a k tomu všemu poznat komunitu skvělých lidi se stejným mindsetem, je na správném místě❤️.

Naši partneři

Nový workshop

Shuffle workshop v Brně!

V sobotu 13. ledna přijedeme k vám do Brna do tanečního studia Good Vibe a připravili jsme si pro vás nezapomenutelný Shuffle Taneční Workshop!