Klára

Shufflekalafabatela mohu na 100 % doporučit všem, kteří chtějí se shufflem začít. Zaregistrovala jsem se před 2 roky a i přestože jsem neuměla ani základní krok, vše jsem se tu naučila. Zároveň jsem poznala skvělou partu lidí, s kterými po lekcích zajdeme na pivko a poznáme se i mimo stěny tanečního sálu.

Maty, Dan a ostatní lektoři jsou pro shuffle zapálení a pro školu udělají první poslední – proto neváhejte a začněte se shufflem právě pod jejich křídly! 💫

Justina

Tahle škola, mi otevřela nejen dveře k shufflu, který jsem do té doby jen s úžasem sledovala na instagramu a tak moc jsem si přála, taky takhle tančit 🙏🏾 ale také mi dala partu těch nejskvělejších lidi se srdcem na právem místě, stejnym humorem a zapalením, proste druhou rodinu ♥️ jsem vděčná, že můžu byt součástí něčeho tak úžasného 🫶🏽

Isabela

Chodím sem už 5 let a jsem neskutečně vděčná, že jsem s tím nepřestala! Sice jsem měla párkrát několika měsíční pauzy, ale kluci mě vždy rádi přivítali zpět.♥️ Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí a ten, kdo furt váhá, zda začít, tak dělá chybu, že to ještě neudělal!

Andrea

Pokud se chce člověk naučit shuffle na obstojné úrovni za pár týdnu pod vedením špičkových lektorů, a k tomu všemu poznat komunitu skvělých lidi se stejným mindsetem, je na správném místě❤️.

Verča

Shuffle dance jsem chtela zkusit hodne dlouho a kdyz jsem si vybirala, kde se to naucim, Shuffle school Kalafa mi prisla jako spravna volba.
Dobry je asi rict, ze tancovat fakt neumim a nejde mi to. Kazdopadne jsem si chtela si zkusit neco uplne novyho, co jsem si byla na 100 % jista, ze mi nepujde a budu na tom muset makat.
Nakonec mi to tak strasny vlastne ani neprislo. Lektor Pavel P. byl hodne trpelivy a snazil se z nas vykresat to nejlepsi. Dal nam navic velmi dobry zaklad do Fanatics, kde pokracuju dal. Coz me prekvapilo asi nejvic. Netusila jsem, ze me to tak chytne a budu se v tom chtit rozvijet dal!
Diky skole jsem navic poznala uplne skvely lidi a to jak trenery, tak dalsi studenty. S lidmi z kurzu se schazime se i mimo lekce a shuffle trenujeme spolecne.
Pokud premyslite, ze byste to chteli zkusit, tak za me neni na co cekat! Urcite bezte do toho!
Klidne to nekak zkrat, ja se vzdycky desne vypisuju.

Blanka

Děkuji Kalafabatela Shuffle school za to co jsem se za první rok naučila. Perfektní trenéři,kteří mají trpělivý a profesionální přístup. Těším se na každou další lekci kde panuje výborná atmosféra v přátelském kolektivu. Taneční kurzy mohu jen doporučit a pokud váháte,tak nemáte nad čím,je to prostě ,,porno“✌️👍

Verča

Poprvé jsem shuffle zaznamenala před cca 15 lety, když v telce běžel klip od Melbourne Shufflers – The Shuffle a natolik mě to uchvátilo, že jsem shuffle chtěla umět. Bohužel však nejsem ten typ, který koukne na pár videí na YouTube a zvládne se to naučit, takže jsem měla na dalších víc jak 10 let smůlu, než kluci otevřeli shuffle školu, kde se základní kroky dokáže naučit i ten největší dřevák bez talentu jako já. Klukům za tenhle krok moc děkuju a to i za to, že organizaci (včetně akcí), komunikaci a vedení lekcí zvládají na jedničku.

Alena

Kalafa&Batela shuffle school mi otevřeli dveře k tanci a já si díky nim můžu na stará kolena plnit sen 🙏
Ta energie, která na lekcích je, ta preciznost lektorů, ta parta lidí kolem, dělá z téhle školy něco navíc .. komunitu, kde chceš prostě být 🙏 a aby 90 minut trvalo aspoň dvakrát tolik 🙂

Díky, že tady jste a učíte další a další lidi milovat tanec 🙂